Træningstider herre/drenge

U5/U6 drenge: Onsdag 16:30 - 18:00 Ballerup Super Arena
  Lørdag 11:00 - 12:00 Hedegårdshallen (Denne træning er dog kun aktiv hvis onsdags træning er aflyst)
       
U7 drenge: Mandag 17:00 - 18:00  Flyvepladsen
  Onsdag 16:45 - 18:00  Flyvepladsen
       
U8 drenge: Onsdag 17:00 - 18:30 Flyvepladsen
       
U9 drenge: Mandag 16:30 - 18:00  Flyvepladsen
  Onsdag 16:30 - 18:00  Flyvepladsen
  Fredag 16:30 - 18:00              Flyvepladsen 
       
U10 drenge: Onsdag 17:00 - 18:15 Kunstgræsbanen
  Torsdag 16:45 - 18:00 Kunstgræsbanen
       
U11-A drenge: Mandag 16:30 - 18:00 Kunstgræsbanen
  Onsdag 16:30 - 18:30 Kunstgræsbanen
  Torsdag 16:30 - 18:00 Bane 9
       
U11-B drenge: Mandag 16:30 - 18:00 Kunstgræsbanen
   Torsdag  16:30 - 18:30          Bane 9
       
U11-C drenge:  Mandag   16:30-18:00          Kunstgræsbanen
   Torsdag  16:30-18:00          Bane 9
       
U12-1 drenge: Mandag 16:30 - 18:00 Kunstgræsbanen
  Onsdag 16:30 - 18:00 Topdanmark Hallen
  Fredag 16:30 - 18:00 Kunstgræsbanen
       
U12-2 drenge: Mandag 16:30 - 18:00 Bane 9
  Onsdag  16:30 - 18:00 Bane 9
       
U12-3 drenge: Mandag 16:30 - 18:00 Bane 9
  Onsdag  16:30 - 18:00 Bane 9
       
U13-1 drenge: Mandag 16:30 - 18:00 Bane 9
  Onsdag 17:30 - 19:00 Bane 9
  Torsdag 16:30 - 18:00 Bane 8
       
U13-2 drenge: Mandag 16:30 - 18:00 Bane 9
  Onsdag 16:30 - 18:00 Bane 9
   Torsdag 16:30 - 18:00 Bane 8
       
U14 drenge: Mandag 17:00 - 18:30 Bane 12 (Flyvepladsen)
  Onsdag 17:00 - 18:30 Bane 12 (Flyvepladsen)
  Torsdag 17:00 - 18:30 Bane 12 (Flyvepladsen)
       
U15 + U16 drenge: Mandag 18:00 - 19:30 Topdanmark Hallen
  Onsdag 18:00 - 19:30 Kunstgræsbanen
   Fredag 18:00 - 19:30          Kunstgræsbanen
       
      U17-1 drenge:  Mandag  18:00 - 19:30        Topdanmark Hallen
   Onsdag  18:00 - 19:30          Kunstgræsbanen
       
       U17-2 drenge:  Mandag  18:00 - 19:30        Topdanmark Hallen
   Onsdag  18:00 - 19:30         Kunstgræsbanen
       
Herresenior 1: Mandag 18:00 - 19:30 Bane 4
  Tirsdag 18:00 - 19:30 Bane 4
  Torsdag 18:00 - 19:30 Bane 4
       
Herresenior 2: Tirsdag 18:00 - 19:30 Bane 5
  Torsdag 18:00 - 19:30 Bane 5
       
Herresenior 3:  Mandag 18:00 - 19:30 Bane 4
  Onsdag 18:00 - 19:30 Bane 4