20-03-2024 20:15 |
B 1908 - BSF |
Sundby Idrætspark |
VinterBOLD 7/8-mands M+60 |
20-03-2024 23:59 |
BSF - B. 1973, Herlev |
Ballerup Idrætspark |
VinterBOLD 5-mands M+65 |
20-03-2024 23:59 |
BSF - LSF |
Ballerup Idrætspark |
U12 Drenge SU 8M VinterBOLD |
20-03-2024 23:59 |
BSF - KB |
Ballerup Idrætspark |
VinterBOLD 7-mands M+65 |
23-03-2024 09:45 |
Herlev IF - BSF (1) |
Herlev IF Oasen |
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 |
23-03-2024 10:00 |
Bagsværd BK - BSF (2) |
Vestamager Idrætsanlæg |
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 |
23-03-2024 10:00 |
BSF - Ålholm IF |
Hillerød Stadion Kunstgræs |
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 |
23-03-2024 10:15 |
BSF - AB |
Top Danmark Hallen, kunstgræs |
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 |
23-03-2024 10:25 |
BSF (2) - AB Tårnby (4) |
Vestamager Idrætsanlæg |
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 |
23-03-2024 10:25 |
Virum-Sorgenfri BK - BSF |
Hillerød Stadion Kunstgræs |
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 |
23-03-2024 10:50 |
Lyngby Boldklub 1921 - BSF |
Hillerød Stadion Kunstgræs |
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 |
23-03-2024 10:50 |
BSF (2) - Hareskov IF (2) |
Vestamager Idrætsanlæg |
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 |
23-03-2024 11:00 |
Avedøre IF - BSF |
Avedøre Stadion |
VinterBold U11 Piger 3 (13) 8:8 |
23-03-2024 11:30 |
BSF (2) - Vanløse |
Top Danmark Hallen, kunstgræs |
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 |
23-03-2024 11:30 |
B. 73, Slagelse - BSF |
Stadion Vest |
VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 |
23-03-2024 12:00 |
Herstedøster IC - BSF |
Herstedøster Stadion |
Sjællandsserien |
24-03-2024 10:00 |
BSF 3 - Orient GI (3) |
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs |
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 |
24-03-2024 10:00 |
BSF - Hørsholm-Usserød IK (2) |
Vanløse Idrætspark |
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 |
24-03-2024 10:00 |
LSF - BSF |
Gryden |
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 |
24-03-2024 10:00 |
BSF (1) - Måløv BK |
Holbæk Sportsby - Kunstgræs |
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 |
24-03-2024 10:00 |
BSF - Albertslund BS 72 |
Mangler arrangør |
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 |
24-03-2024 10:00 |
BSF - Værløse BK |
Mangler arrangør |
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 |
24-03-2024 10:25 |
BSF - Ølstykke FC |
Mangler arrangør |
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 |
24-03-2024 10:25 |
BSF - Måløv BK (2) |
Mangler arrangør |
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 |
24-03-2024 10:25 |
BSF (1) - Holbæk B&I 1 |
Holbæk Sportsby - Kunstgræs |
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 |
24-03-2024 10:25 |
BSF - Fløng-Hedehusene Fodbold |
Gryden |
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 |
24-03-2024 10:25 |
Vanløse - BSF |
Vanløse Idrætspark |
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 |
24-03-2024 10:25 |
Orient GI (2) - BSF 3 |
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs |
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 |
24-03-2024 10:30 |
LSF - BSF |
Smørum Idrætscenter |
VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 |
24-03-2024 10:50 |
BSF - Ølstykke FC |
Gryden |
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 |
24-03-2024 10:50 |
BSF (1) - Holbæk B&I 2 |
Holbæk Sportsby - Kunstgræs |
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 |
24-03-2024 10:50 |
BSF - BK Friheden |
Mangler arrangør |
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 |
24-03-2024 10:50 |
BSF - Ejby IF 1968 |
Mangler arrangør |
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 |
24-03-2024 10:50 |
Hareskov IF - BSF 3 |
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs |
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 |
24-03-2024 10:50 |
BK Avarta - BSF |
Vanløse Idrætspark |
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 |
24-03-2024 11:30 |
BSF 2 - Hvidovre IF 3 |
Kastrup IA ved Røllikevej |
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 |
24-03-2024 11:55 |
BSF 2 - Kastrup |
Kastrup IA ved Røllikevej |
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 |
24-03-2024 12:20 |
BSF 2 - Greve Fodbold 2 |
Kastrup IA ved Røllikevej |
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 |
24-03-2024 12:45 |
BSF - Glostrup |
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs |
VinterBOLD U-14 Drenge M |
24-03-2024 13:00 |
HB Køge - BSF |
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
02-04-2024 19:45 |
BSF - AB Tårnby |
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs |
VinterBOLD 7/8-mands M+60 |
03-04-2024 19:00 |
BSF - Herlufsholm GF |
Ballerup Idrætspark |
Veteran-LP |
06-04-2024 11:00 |
Torslunde-Ishøj IF (1) - BSF |
Ishøj Idrætsplads |
Serie 3 |
06-04-2024 12:30 |
Avedøre IF - BSF |
Avedøre Stadion |
Sjællandsserien |
06-04-2024 13:00 |
BSF - Varde IF |
Ballerup Idrætspark |
Kv. 1. Division Slutspil |
07-04-2024 12:00 |
Roskilde Boldklub - BSF |
Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår |
07-04-2024 12:00 |
FA 2000 - BSF |
Jens Jessens Vej |
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår |
07-04-2024 12:00 |
FA 2000 - BSF (2) |
Jens Jessens Vej |
U16 Piger Øst 2 (08) forår |
07-04-2024 13:00 |
BSF - Farum BK |
Ballerup Idrætspark |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
07-04-2024 13:15 |
BSF - Vestia |
Ballerup Idrætspark |
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår |
07-04-2024 13:30 |
Viborg Q - BSF |
Liseborgcentret |
U16 Piger Division 2023/24 |
07-04-2024 14:30 |
Dalum/Næsby - BSF |
Rema 1000 Park - Dalum |
U19 Piger Division 2023/24 |
07-04-2024 14:30 |
BSF - LSF |
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs |
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår |
11-04-2024 19:00 |
BSF - KB |
Ballerup Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
13-04-2024 11:00 |
BSF - Roskilde Boldklub |
Ballerup Idrætspark |
Sjællandsserien |
13-04-2024 11:15 |
Taastrup FC - BSF |
NyBolig Park - Kunstgræs |
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår |
13-04-2024 12:00 |
Greve Fodbold - BSF |
Greve Idræts Center |
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår |
13-04-2024 13:00 |
BSF - Brøndbyernes IF |
Ballerup Idrætspark |
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår |
13-04-2024 13:00 |
BSF - AB |
Ballerup Idrætspark |
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår |
13-04-2024 13:30 |
BSF - AaB |
Ballerup Idrætspark |
U16 Piger Division 2023/24 |
13-04-2024 14:00 |
BSF - FA 2000 |
Ballerup Idrætspark |
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 |
13-04-2024 14:30 |
Solrød FC - BSF |
Solrød Idrætscenter |
Kv. 1. Division Slutspil |
13-04-2024 14:45 |
BSF (2) - Union / Husum |
Ballerup Idrætspark |
U16 Piger Øst 2 (08) forår |
13-04-2024 15:00 |
BSF - BK Friheden |
Ballerup Idrætspark |
Serie 3 |
13-04-2024 15:30 |
BSF - AaB |
Ballerup Idrætspark |
U19 Piger Division 2023/24 |
14-04-2024 13:00 |
BSF - Allerød Fodbold Klub |
Ballerup Idrætspark |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
17-04-2024 20:30 |
B.93 - BSF |
B 93 Svanemølleanlæg. |
M+40 Øst 2024 |
20-04-2024 10:00 |
Hvidovre IF - BSF |
Hvidovre IF's baner |
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår |
20-04-2024 13:00 |
ASA, Aarhus - BSF |
Koncenton Park (ASA græsbaner) |
Kv. 1. Division Slutspil |
20-04-2024 13:00 |
Fredensborg BI - BSF |
Fredensborg Stadion |
Sjællandsserien |
20-04-2024 13:30 |
LSF - BSF |
Smørum Idrætscenter |
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår |
20-04-2024 14:45 |
BSF (2) - Virum-Sorgenfri BK |
Ballerup Idrætspark |
U16 Piger Øst 2 (08) forår |
20-04-2024 15:00 |
BSF - Lejerbo BK |
Ballerup Idrætspark |
Serie 3 |
21-04-2024 11:00 |
BSF - Albertslund BS 72 |
Ballerup Idrætspark |
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår |
21-04-2024 11:00 |
HB Køge - BSF |
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår |
21-04-2024 12:00 |
K.B. - BSF |
Kunst, KB, P. Bangs Vej |
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 |
21-04-2024 13:00 |
FC Thy Piger - Skyum - BSF |
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
U19 Piger Division 2023/24 |
21-04-2024 15:15 |
FC Thy Piger - Skyum - BSF |
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
U16 Piger Division 2023/24 |
22-04-2024 19:30 |
B 1908 - BSF |
Sundby I P. Opvisn. |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
24-04-2024 18:30 |
BSF (2) - Mørkøv IF (1) |
Ballerup Idrætspark |
Ungdomspokalen U15 Piger (09) 23/24 |
24-04-2024 19:00 |
Farum BK (DM) - BSF (DM) |
Farum Park |
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 |
24-04-2024 19:00 |
VEPI - BSF |
Glostrup Idrætspark Kunstgræs |
Serie 3 |
25-04-2024 19:00 |
BSF - B 1903 |
Ballerup Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
27-04-2024 11:00 |
BSF - IF Skjold Birkerød |
Ballerup Idrætspark |
Sjællandsserien |
27-04-2024 12:00 |
Amager Pigefodbold - BSF |
Dragør Bk |
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår |
27-04-2024 13:00 |
BSF - FC Helsingør |
Ballerup Idrætspark |
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår |
27-04-2024 14:00 |
BSF - Sundby |
Ballerup Idrætspark |
Kv. 1. Division Slutspil |
28-04-2024 12:00 |
BSF - B.93 |
Ballerup Idrætspark |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
28-04-2024 12:00 |
B. 73, Slagelse - BSF (2) |
Stadion Vest |
U16 Piger Øst 2 (08) forår |
28-04-2024 12:00 |
Silkeborg IF Q - BSF |
Søholt Idrætsanlæg |
U19 Piger Division 2023/24 |
28-04-2024 13:30 |
Lyngby - BSF |
Lyngby Stadion |
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 |
02-05-2024 19:00 |
Albertslund IF - BSF |
Albertslund Stadion |
M+40 Øst 2024 |
03-05-2024 18:30 |
FC Rudersdal - BSF |
Vedbæk Stadion |
Sjællandsserien |
04-05-2024 12:00 |
BSF - Farum BK |
Ballerup Idrætspark |
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår |
04-05-2024 13:00 |
BSF (2) - Tuse IF |
Ballerup Idrætspark |
U16 Piger Øst 2 (08) forår |
04-05-2024 13:00 |
BSF - Vildbjerg |
Ballerup Idrætspark |
Kv. 1. Division Slutspil |
04-05-2024 13:30 |
BSF - Dalum/Næsby |
Ballerup Idrætspark |
U16 Piger Division 2023/24 |
04-05-2024 14:00 |
BSF - KFUM BK, Roskilde |
Ballerup Idrætspark |
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 |
04-05-2024 15:00 |
BSF - Høje Gladsaxe IF |
Ballerup Idrætspark |
Serie 3 |
04-05-2024 15:30 |
BSF - Dalum/Næsby |
Ballerup Idrætspark |
U19 Piger Division 2023/24 |
05-05-2024 11:00 |
BSF - Brønshøj / Fix |
Ballerup Idrætspark |
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår |
05-05-2024 12:00 |
BSF - Brønshøj / Fix |
Ballerup Idrætspark |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
05-05-2024 12:00 |
A27 - BSF |
Dragør Bk |
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår |
05-05-2024 12:00 |
AC Amager Academy - BSF |
Sundby I P. Opvisn. |
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår |
09-05-2024 19:00 |
BSF - Fredensborg BI |
Ballerup Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
11-05-2024 11:00 |
BSF - Bagsværd BK |
Ballerup Idrætspark |
Sjællandsserien |
11-05-2024 12:00 |
B. 73, Slagelse - BSF |
Stadion Vest |
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår |
11-05-2024 13:00 |
BSF - Næstved I.F. |
Ballerup Idrætspark |
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår |
11-05-2024 13:30 |
B. 1973, Herlev - BSF |
Elverroad Kunstgræs |
Serie 3 |
11-05-2024 14:00 |
GVI - BSF |
GVI. Nymosen |
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 |
11-05-2024 15:30 |
BSF - AaB |
Ballerup Idrætspark |
U19 Piger Division 2023/24 |
12-05-2024 11:00 |
BSF - FB |
Ballerup Idrætspark |
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår |
12-05-2024 12:00 |
Vordingborg IF - BSF (2) |
THUN Arena |
U16 Piger Øst 2 (08) forår |
14-05-2024 18:00 |
Brøndbyernes IF - BSF |
Brøndby Stadion |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
18-05-2024 13:00 |
BSF - FA 2000 |
Ballerup Idrætspark |
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår |
18-05-2024 14:00 |
Frem Hellebæk - BSF |
Nordkysthallen |
Sjællandsserien |
18-05-2024 15:00 |
BSF - Herstedøster IC |
Ballerup Idrætspark |
Serie 3 |
19-05-2024 00:00 |
Oversidder - BSF |
|
U19 Piger Division 2023/24 |
19-05-2024 14:00 |
Varde IF - BSF |
Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
Kv. 1. Division Slutspil |
20-05-2024 20:15 |
Allerød FK - BSF |
Allerød Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
23-05-2024 18:30 |
BSF - HB Køge |
Ballerup Idrætspark |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
24-05-2024 18:00 |
Avedøre IF - BSF |
Avedøre Stadion |
Serie 3 |
24-05-2024 18:30 |
BSF - B.93 |
Ballerup Idrætspark |
U16 Piger Division 2023/24 |
24-05-2024 18:30 |
BSF - B.93 |
Ballerup Idrætspark |
U19 Piger Division 2023/24 |
25-05-2024 11:00 |
BSF - Espergærde IF |
Ballerup Idrætspark |
Sjællandsserien |
25-05-2024 13:00 |
BSF (2) - Brønshøj / Fix |
Ballerup Idrætspark |
U16 Piger Øst 2 (08) forår |
25-05-2024 13:00 |
Brøndbyernes IF - BSF |
Brøndby Stadion |
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår |
25-05-2024 13:00 |
BSF - Holbæk B&I |
Ballerup Idrætspark |
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår |
25-05-2024 13:30 |
Vildbjerg - BSF |
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
Kv. 1. Division Slutspil |
25-05-2024 14:00 |
BSF - Oversidder |
Ballerup Idrætspark |
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 |
26-05-2024 10:00 |
Vanløse - BSF |
Vanløse Idrætspark |
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår |
26-05-2024 11:00 |
BSF - Køge BK (2) |
Ballerup Idrætspark |
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår |
30-05-2024 19:30 |
Brønshøj BK - BSF |
Tingbjerg Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
31-05-2024 18:30 |
BK Avarta - BSF |
Tømrermester Jim Jensens Park |
Sjællandsserien |
01-06-2024 10:00 |
KB (2) - BSF |
Kunst, KB, P. Bangs Vej |
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår |
01-06-2024 12:00 |
BSF - HB Køge |
Ballerup Idrætspark |
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår |
01-06-2024 13:00 |
BSF - ASA, Aarhus |
Ballerup Idrætspark |
Kv. 1. Division Slutspil |
01-06-2024 14:00 |
B 1903 - BSF |
B1903 |
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 |
01-06-2024 15:00 |
BSF - Virum-Sorgenfri BK (1) |
Ballerup Idrætspark |
Serie 3 |
01-06-2024 15:30 |
Elite Bornholm - BSF (2) |
Bornholms Brand Stadion(Kunsten) |
U16 Piger Øst 2 (08) forår |
02-06-2024 12:00 |
FA 2000 - BSF |
Jens Jessens Vej |
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår |
02-06-2024 14:00 |
Slagelse B&I - BSF |
Slagelse Stadion Kunst |
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår |
02-06-2024 18:30 |
Farum BK - BSF |
Farum Park |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
05-06-2024 18:00 |
Allerød Fodbold Klub - BSF |
Allerød Idrætspark |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
06-06-2024 19:00 |
BSF - B 1903 |
Ballerup Idrætspark |
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår |
06-06-2024 19:00 |
BSF - GVI/Jægersborg |
Ballerup Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
08-06-2024 11:00 |
BSF - Herfølge BK (2) |
Ballerup Idrætspark |
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår |
08-06-2024 11:00 |
BSF - Farum BK |
Ballerup Idrætspark |
Sjællandsserien |
08-06-2024 12:00 |
BSF - Amager Pigefodbold |
Ballerup Idrætspark |
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår |
08-06-2024 13:00 |
Varde - BSF |
Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
U19 Piger Division 2023/24 |
08-06-2024 13:00 |
B. 77, Rødovre - BSF |
Valhøj Skole |
Serie 3 |
08-06-2024 13:00 |
BSF - Oversidder |
Ballerup Idrætspark |
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår |
08-06-2024 13:00 |
Sundby - BSF |
Kløvermarkens Idrætsanlæg |
Kv. 1. Division Slutspil |
08-06-2024 15:00 |
Varde - BSF |
Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
U16 Piger Division 2023/24 |
08-06-2024 15:30 |
BSF - Elite Bornholm |
Ballerup Idrætspark |
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 |
09-06-2024 14:00 |
BSF (2) - HIK |
Ballerup Idrætspark |
U16 Piger Øst 2 (08) forår |
12-06-2024 19:30 |
Fix - BSF |
Tingbjerg Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
15-06-2024 12:00 |
Himmelev-Veddelev BK - BSF |
Himmelev Idrætspark |
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår |
15-06-2024 13:30 |
BSF - Silkeborg IF Q |
Ballerup Idrætspark |
U19 Piger Division 2023/24 |
15-06-2024 14:00 |
Snekkersten IF - BSF |
Snekkersten Idrætscenter |
Sjællandsserien |
15-06-2024 14:00 |
BSF - Solrød FC |
Ballerup Idrætspark |
Kv. 1. Division Slutspil |
15-06-2024 15:00 |
BSF - Ejby IF 1968 |
Ballerup Idrætspark |
Serie 3 |
15-06-2024 15:00 |
LSF - BSF |
Smørum Idrætscenter |
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 |
15-06-2024 15:30 |
BSF - Silkeborg IF Q |
Ballerup Idrætspark |
U16 Piger Division 2023/24 |
16-06-2024 12:00 |
Farum BK - BSF |
Farum Park |
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår |
16-06-2024 12:00 |
BSF - B 1908 |
Ballerup Idrætspark |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
16-06-2024 12:00 |
HIK - BSF |
HIK |
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår |
16-06-2024 14:00 |
KB (2) - BSF |
Kunst, KB, P. Bangs Vej |
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår |
23-06-2024 12:00 |
B.93 - BSF |
B 93 Svanemølleanlæg. |
U14 Piger Liga 1 (10) forår |
23-06-2024 13:00 |
AaB - BSF |
AaB's Anlæg |
U19 Piger Division 2023/24 |
23-06-2024 14:00 |
BSF - FFB |
Ballerup Idrætspark |
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår |
23-06-2024 15:00 |
AaB - BSF |
AaB's Anlæg |
U16 Piger Division 2023/24 |
21-08-2024 20:30 |
KB - BSF |
Kunst, KB, P. Bangs Vej |
M+40 Øst 2024 |
29-08-2024 19:00 |
BSF - B.93 |
Ballerup Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
02-09-2024 22:00 |
B 1903 - BSF |
B1903 |
M+40 Øst 2024 |
12-09-2024 19:00 |
BSF - Albertslund IF |
Ballerup Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
16-09-2024 22:00 |
Fredensborg BI - BSF |
Fredensborg Stadion |
M+40 Øst 2024 |
26-09-2024 19:00 |
BSF - Allerød FK |
Ballerup Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
03-10-2024 19:00 |
BSF - Brønshøj BK |
Ballerup Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
07-10-2024 20:15 |
GVI/Jægersborg - BSF |
GVI. Nymosen |
M+40 Øst 2024 |
27-10-2024 14:00 |
BSF - Fix |
Ballerup Idrætspark |
M+40 Øst 2024 |
24-11-2024 13:30 |
BSF - Virum-Sorgenfri BK |
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs |
VinterBOLD U-16 piger Øst |
08-12-2024 14:00 |
Brønshøj BK - BSF |
Tingbjerg Idrætspark |
VinterBOLD U-16 piger Øst |
12-01-2025 13:30 |
BSF - FB |
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs |
VinterBOLD U-16 piger Øst |
01-02-2025 14:00 |
Vordingborg IF - BSF |
Nybolig Stadion Præstø |
VinterBOLD U-16 piger Øst |
23-02-2025 13:30 |
BSF - Hvidovre IF |
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs |
VinterBOLD U-16 piger Øst |
01-03-2025 12:00 |
Union - BSF |
Genforeningspladsen |
VinterBOLD U-16 piger Øst |