Kommende kampe

Dato Hold Spillested Liga
10-12-2022 10:00 LSF - BSF Møllegårdhallen Indendørs Kvindesenior Håndboldmål
10-12-2022 10:20 BSF - FIF, Hillerød (2) Møllegårdhallen Indendørs Kvindesenior Håndboldmål
10-12-2022 10:50 Bagsværd BK - BSF Møllegårdhallen Indendørs Kvindesenior Håndboldmål
10-12-2022 11:10 BSF - Virum-Sorgenfri BK Møllegårdhallen Indendørs Kvindesenior Håndboldmål
10-12-2022 13:42 Ishøj IF (1) - BSF (2) Lyngehallen U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12
10-12-2022 14:09 BSF (2) - Ejby IF 1968 (2) Lyngehallen U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12
10-12-2022 14:27 Helsinge Fodbold - BSF (2) Lyngehallen U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12
10-12-2022 14:45 B. 82, Virum (2) - BSF (2) Lyngehallen U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12
10-12-2022 14:54 Lyngby Boldklub 1921 (2) - BSF (1) Lyngehallen U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12
10-12-2022 15:21 BSF (1) - Måløv BK (2) Lyngehallen U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12
10-12-2022 15:48 B. 82, Virum (1) - BSF (1) Lyngehallen U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12
10-12-2022 16:15 BSF (1) - Humlebæk BK (1) Lyngehallen U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12
11-12-2022 09:10 Kr. Værløse IF - BSF Tune Hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde
11-12-2022 09:40 BSF - Brøndbyernes IF Tune Hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde
11-12-2022 10:10 BSF - Ejby IF 1968 Tune Hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde
11-12-2022 10:30 Gundsølille SGIF - BSF Tune Hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde
11-12-2022 12:00 Hørsholm-Usserød IK - BSF Ramløsehallen Indendørs Herresenior - Håndboldmål
11-12-2022 12:20 BSF - Allerød Fodbold Klub Ramløsehallen Indendørs Herresenior - Håndboldmål
11-12-2022 12:40 Helsinge Fodbold - BSF Ramløsehallen Indendørs Herresenior - Håndboldmål
11-12-2022 13:00 BSF - Ramløse IF (2) Ramløsehallen Indendørs Herresenior - Håndboldmål
17-12-2022 10:00 FA 2000 - BSF Jens Jessens Vej U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD
17-12-2022 10:15 BSF - Vestegnen FK Ballerup Idrætspark, Kunstgræs Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
17-12-2022 12:30 Ørestad IF 1 - BSF Kalvebod Fælled Skole U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD
17-12-2022 15:50 BSF (2) - LSF Tune Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde
17-12-2022 16:10 Ramløse IF - BSF (2) Tune Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde
17-12-2022 16:30 Allerød Fodbold Klub - BSF (2) Tune Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde
17-12-2022 17:00 BSF (2) - Ejby IF 1968 Tune Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde
18-12-2022 09:10 BSF (1) - Lyngby Boldklub 1921 Strøby-hallen U13 Drenge Futsal B (10)
18-12-2022 09:10 BSF - Hareskov IF / Farum BK Tune Hallen U13 Pige Futsal A (10)
18-12-2022 09:40 Allerød Fodbold Klub - BSF Tune Hallen U13 Pige Futsal A (10)
18-12-2022 09:40 Virum-Sorgenfri BK - BSF (1) Strøby-hallen U13 Drenge Futsal B (10)
18-12-2022 10:10 Kr. Værløse IF - BSF (1) Strøby-hallen U13 Drenge Futsal B (10)
18-12-2022 10:10 HIK - BSF Tune Hallen U13 Pige Futsal A (10)
18-12-2022 10:30 BSF - Bagsværd BK Tune Hallen U13 Pige Futsal A (10)
18-12-2022 10:30 BSF (1) - Allerød Fodbold Klub Strøby-hallen U13 Drenge Futsal B (10)
18-12-2022 10:40 BSF - Farum BK Blovstrød idrætsanlæg U13 Drenge Futsal A(10)
18-12-2022 10:40 BSF (1) - IF Hjorten Tune Hallen U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12
18-12-2022 10:40 BSF (2) - Karlslunde IF (2) Tune Hallen U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12
18-12-2022 10:50 Futsal Gentofte - BSF (2) Tune Hallen U13 Drenge Futsal B (10)
18-12-2022 11:00 Avedøre IF - BSF (2) Tune Hallen U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12
18-12-2022 11:00 Store Heddinge BK (1) - BSF (1) Tune Hallen U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12
18-12-2022 11:10 BSF (2) - BK Vest, Rødovre Tune Hallen U13 Drenge Futsal B (10)
18-12-2022 11:20 Virum-Sorgenfri BK - BSF Blovstrød idrætsanlæg U13 Drenge Futsal A(10)
18-12-2022 11:30 BSF (2) - Svogerslev BK Tune Hallen U13 Drenge Futsal B (10)
18-12-2022 11:30 BSF (1) - Rosenhøj BK (1) Tune Hallen U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12
18-12-2022 11:30 BSF (2) - Store Heddinge BK (2) Tune Hallen U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12
18-12-2022 11:40 BSF - Albertslund BS 72 Blovstrød idrætsanlæg U13 Drenge Futsal A(10)
18-12-2022 11:50 Rosenhøj BK (2) - BSF (2) Tune Hallen U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12
18-12-2022 11:50 Karlslunde IF (1) - BSF (1) Tune Hallen U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12
18-12-2022 12:00 Tune IF - BSF (2) Tune Hallen U13 Drenge Futsal B (10)
18-12-2022 12:10 København Futsal - BSF Blovstrød idrætsanlæg U13 Drenge Futsal A(10)
18-12-2022 12:30 Rosenhøj BK - BSF Avedøre Stadion Kunstgræs U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD
18-12-2022 12:50 LSF - BSF Blovstrød idrætsanlæg U13 Drenge Futsal A(10)
18-12-2022 13:00 BSF - Snekkersten IF Ballerup Idrætspark U14 Piger 1-2 (09) VinterBOLD
18-12-2022 13:30 Brøndbyernes IF (1) - BSF Blovstrød idrætsanlæg U14 Piger Futsal A(09)
18-12-2022 13:50 BSF - Farum BK Blovstrød idrætsanlæg U14 Piger Futsal A(09)
18-12-2022 14:00 Tårnby FF - BSF Vestamager Idrætsanlæg U12 Piger 1 (11) 8M VinterBOLD
18-12-2022 14:30 BSF - Sundby Bk. Blovstrød idrætsanlæg U14 Piger Futsal A(09)
18-12-2022 14:50 Roskilde Pigefodbold - BSF Blovstrød idrætsanlæg U14 Piger Futsal A(09)
18-12-2022 15:30 BSF - Brøndbyernes IF (2) Blovstrød idrætsanlæg U14 Piger Futsal A(09)
18-12-2022 16:00 Slangerup & Omegn IF (1) - BSF Slangerup Stadion Kunst Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
07-01-2023 12:40 BSF - Allerød Fodbold Klub Lyngehallen U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
07-01-2023 13:30 BSF - Virum-Sorgenfri BK (2) Lyngehallen U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
07-01-2023 13:50 Hornbæk IF - BSF Lyngehallen U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
08-01-2023 10:40 HIK - BSF Lyngehallen U9 piger (14) Futsal 08/01-23
08-01-2023 11:10 BSF - Hvalsø IF Lyngehallen U9 piger (14) Futsal 08/01-23
08-01-2023 11:40 Fremad Valby - BSF Lyngehallen U9 piger (14) Futsal 08/01-23
08-01-2023 12:10 BSF - Bagsværd BK Lyngehallen U9 piger (14) Futsal 08/01-23
08-01-2023 12:20 BK Vest, Rødovre - BSF (2) Taastrup Idrætshaller U11 drenge C+D (12) Futsal 08/01-23
08-01-2023 12:50 BSF (2) - Greve Fodbold (2) Taastrup Idrætshaller U11 drenge C+D (12) Futsal 08/01-23
08-01-2023 13:20 Taastrup FC - BSF (2) Taastrup Idrætshaller U11 drenge C+D (12) Futsal 08/01-23
08-01-2023 13:50 BSF (2) - SBV 09 (1) Taastrup Idrætshaller U11 drenge C+D (12) Futsal 08/01-23
08-01-2023 14:00 Hundested IK - BSF (1) Bjørnehøjhallen U11 drenge C+D (12) Futsal 08/01-23
08-01-2023 14:30 BSF (1) - FC Hornsherred Bjørnehøjhallen U11 drenge C+D (12) Futsal 08/01-23
08-01-2023 14:30 Hekla - BSF Hekla Park U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD
08-01-2023 15:00 SBV 09 (2) - BSF (1) Bjørnehøjhallen U11 drenge C+D (12) Futsal 08/01-23
08-01-2023 15:30 BSF (1) - BK Friheden Bjørnehøjhallen U11 drenge C+D (12) Futsal 08/01-23
10-01-2023 19:00 BSF - HIK Ballerup Idrætspark U13 Piger Øst+Mester (10) 8M VinterBOLD
11-01-2023 23:59 SIF Oldboys/Girls - BSF Torvevej M+65 5M VinterBOLD
14-01-2023 10:15 BSF - Albertslund IF Ballerup Idrætspark U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD
14-01-2023 10:15 BSF - Herlufsholm GF Ballerup Idrætspark U12 Piger 1 (11) 8M VinterBOLD
14-01-2023 13:10 FC Lejre (2) - BSF (1) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
14-01-2023 14:10 BSF (1) - Orient GI (2) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
14-01-2023 14:20 BSF - Bagsværd BK Møllegårdhallen U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
14-01-2023 14:30 Bagsværd BK - BSF (1) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
14-01-2023 14:40 Stenløse BK - BSF Møllegårdhallen U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
14-01-2023 15:00 BSF - BFC Lundegården Møllegårdhallen U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
14-01-2023 15:20 Hillerød GI - BSF Møllegårdhallen U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
14-01-2023 16:20 BSF (2) - Orient GI (1) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
14-01-2023 16:40 Greve Fodbold - BSF (2) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
14-01-2023 17:10 BSF (2) - Roskilde Pigefodbold Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
14-01-2023 17:30 Måløv BK - BSF (2) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 10:00 Lyngby Boldklub 1921 - BSF Lyngby Stadion U14 Piger 1-2 (09) VinterBOLD
15-01-2023 12:30 BSF (1) - Lyngby Boldklub 1921 Ramløsehallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 12:30 Havdrup GI - BSF (2) Fløng Hallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 12:40 BSF - Greve Fodbold Bjæverskov Stadion U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 12:50 Allerød Fodbold Klub - BSF (1) Ramløsehallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 13:00 BSF (2) - Tune IF Fløng Hallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 13:00 B. 82, Virum - BSF Bjæverskov Stadion U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 13:10 Ramløse IF - BSF (1) Ramløsehallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 13:20 BSF - Rebæk IF Bjæverskov Stadion U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 13:30 BSF (2) - FC Lejre (1) Fløng Hallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 13:40 Vallensbæk IF (1) - BSF Bjæverskov Stadion U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 13:50 BFC Lundegården (1) - BSF (2) Fløng Hallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 15:50 BSF - Greve Fodbold Fløng Hallen U10 drenge(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 16:10 Herstedøster IC - BSF Fløng Hallen U10 drenge(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 16:30 Rosenhøj BK (2) - BSF Fløng Hallen U10 drenge(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
15-01-2023 17:00 BSF - BK Friheden Fløng Hallen U10 drenge(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde
21-01-2023 10:50 FC Rudersdal - BSF (1) Møllegårdhallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
21-01-2023 11:20 BSF (1) - Gevninge IF Møllegårdhallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
21-01-2023 11:50 BSF (1) - BFC Lundegården (2) Møllegårdhallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
21-01-2023 12:10 Hørsholm-Usserød IK - BSF (1) Møllegårdhallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
22-01-2023 11:30 BSF - Virum-Sorgenfri BK Top Danmark Hallen, kunstgræs U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD
23-01-2023 20:15 Snekkersten IF - BSF Snekkersten Idrætscenter M+65 5M VinterBOLD
25-01-2023 19:00 BSF - FC Ryparken Ballerup Idrætspark Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
28-01-2023 10:00 FA 2000 - BSF Jens Jessens Vej U13 Piger Øst+Mester (10) 8M VinterBOLD
28-01-2023 10:00 HIK - BSF HIK U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD
28-01-2023 11:00 BK Avarta - BSF Espelunden Kunstgræs U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD
28-01-2023 11:45 Roskilde Pigefodbold - BSF Himmelev Idrætspark U12 Piger 1 (11) 8M VinterBOLD
28-01-2023 13:00 BSF - LSF Ballerup Idrætspark U14 Piger 1-2 (09) VinterBOLD
29-01-2023 09:00 BSF - Ølstykke FC (2) Rødovre Stadion Kunst U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:00 BK Fix - BSF Tingbjerg Idrætspark U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:00 Allerød Fodbold Klub - BSF (1) Smørum Idrætscenter U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:00 KB 4 - BSF Brøndby Stadion U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:00 LSF - BSF Ballerup Idrætspark U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:00 Ringsted IF - BSF Ballerup Idrætspark U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:00 Køge BK (1) - BSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:00 BSF - BK Hellas Dragør Bk U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:00 Solrød FC (1) - BSF Ålholmskolen U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 3.runde
29-01-2023 09:30 BSF - Ramløse IF Ålholmskolen U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 3.runde
29-01-2023 09:30 Taastrup FC - BSF Dragør Bk U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:30 BSF - Gladsaxe-Hero BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:30 BSF - Himmelev-Veddelev BK Ballerup Idrætspark U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:30 BSF - Dragør BK (2) Ballerup Idrætspark U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:30 BSF - Brøndbyernes IF Brøndby Stadion U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:30 BSF (1) - LSF Smørum Idrætscenter U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:30 BSF - Nørrebro United (2) Tingbjerg Idrætspark U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 09:30 Vallensbæk IF (1) - BSF Rødovre Stadion Kunst U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 10:00 BSF - Orient GI Rødovre Stadion Kunst U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 10:00 HIK - BSF Tingbjerg Idrætspark U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 10:00 B.93 - BSF (1) Smørum Idrætscenter U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 10:00 BSF - Bagsværd BK Brøndby Stadion U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 10:00 B93 - BSF Ballerup Idrætspark U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 10:00 Annisse IF - BSF Ålholmskolen U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 3.runde
29-01-2023 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold - BSF Ballerup Idrætspark U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 10:00 BSF - Køge BK (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 10:00 BSF - Dragør Bk. Dragør Bk U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 10:30 BSF (2) - Lyngby Boldklub 1921 Lyngby Stadion U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 10:30 BSF - Gilleleje FK Ålholmskolen U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 3.runde
29-01-2023 11:00 Roskilde Boldklub - BSF (2) Lyngby Stadion U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 11:30 IF "Skjold" Birkerød Fodbold - BSF (2) Lyngby Stadion U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
29-01-2023 11:30 BSF - Vallensbæk IF (2) Top Danmark Hallen, kunstgræs U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD
29-01-2023 11:30 BSF - Hvidovre IF Top Danmark Hallen, kunstgræs U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD
29-01-2023 14:00 Ishøj IF (1) - BSF Ishøj Idrætscenter Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
01-02-2023 19:15 B. 1973, Herlev - BSF Elverroad M+65 5M VinterBOLD
02-02-2023 19:00 Høje Gladsaxe IF - BSF Gladsaxe stadion Kunstgræs Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
04-02-2023 09:30 B. 1973, Herlev - BSF (2) Elverroad Kunstgræs U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
04-02-2023 10:00 BSF (2) - Sorø Freja Elverroad Kunstgræs U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
04-02-2023 10:15 BSF - KB Ballerup Idrætspark, Kunstgræs U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD
04-02-2023 10:30 FA 2000 - BSF (2) Elverroad Kunstgræs U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
04-02-2023 11:15 Hareskov IF - BSF Birkevang U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD
04-02-2023 11:30 BSF - Køge BK Top Danmark Hallen, kunstgræs Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
05-02-2023 09:00 Veksø IF - BSF Vallensbæk Idrætscenter U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 09:00 BSF (1) - Bk. Hekla Ballerup Idrætspark U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 09:00 BSF - Slagelse B&I Espelunden Kunstgræs U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 09:00 BSF - Skjold (1) Ballerup Idrætspark U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 09:00 Herfølge BK - BSF Herfølge Stadion U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 09:30 BSF - Borup IF Herfølge Stadion U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 09:30 Vestia - BSF Ballerup Idrætspark U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 09:30 BK Avarta - BSF Espelunden Kunstgræs U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 09:30 LSF - BSF (1) Ballerup Idrætspark U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 09:30 BSF - Vallensbæk IF (1) Vallensbæk Idrætscenter U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 10:00 BSF - GVI (2) Vallensbæk Idrætscenter U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 10:00 Sundby Bk. - BSF (1) Ballerup Idrætspark U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold - BSF Espelunden Kunstgræs U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 10:00 Taastrup FC - BSF Ballerup Idrætspark U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 10:00 BSF - Ringsted IF (1) Herfølge Stadion U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 11:00 Ølstykke FC - BSF Ølstykke Stadion Kunstgræs U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 11:30 BSF - Virum-Sorgenfri BK (1) Ølstykke Stadion Kunstgræs U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 11:30 Brøndbyernes IF - BSF B 93 Svanemølleanlæg. U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 11:30 BSF - GVI (1) Skovshoved I P U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 11:30 BSF - Herlev IF Top Danmark Hallen, kunstgræs U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD
05-02-2023 12:00 Nørrebro United (2) - BSF Skovshoved I P U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 12:00 BSF - Virum-Sorgenfri BK B 93 Svanemølleanlæg. U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 12:00 Bagsværd BK - BSF Ølstykke Stadion Kunstgræs U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 12:30 BSF - B93 B 93 Svanemølleanlæg. U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-02-2023 12:30 Skovshoved IF (1) - BSF Skovshoved I P U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
08-02-2023 19:00 BSF - Farum BK Ballerup Idrætspark Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
08-02-2023 19:30 Rønnede IF - BSF Faxe Stadion Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
08-02-2023 20:15 Hørsholm-Usserød IK - BSF Hørsholm Idrætspark M+65 5M VinterBOLD
11-02-2023 09:00 Vallensbæk IF - BSF Vallensbæk Idrætscenter U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD
11-02-2023 15:00 BSF - Lynge-Uggeløse IF (2) Fløng Hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
11-02-2023 15:20 Gilleleje FK - BSF Fløng Hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
11-02-2023 15:40 BSF - AB Fløng Hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
11-02-2023 16:00 Ålholm IF (1) - BSF Fløng Hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 3.runde
12-02-2023 09:10 Hvalsø IF - BSF Lyngehallen U9 piger (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 09:40 BSF - Fremad Valby Lyngehallen U9 piger (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 10:00 Herstedøster IC - BSF Albertslund Stadion Kunstgræs U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD
12-02-2023 10:10 BSF - HIK Lyngehallen U9 piger (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 10:30 Bagsværd BK - BSF Lyngehallen U9 piger (14) Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 10:40 Borup IF Fodbold - BSF (1) Tune Hallen U11 drenge C+D (12)Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 11:20 BSF (1) - Hundested IK Tune Hallen U11 drenge C+D (12)Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 11:40 Greve Fodbold (1) - BSF (1) Tune Hallen U11 drenge C+D (12)Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 12:10 BSF (1) - Ringsted IF Tune Hallen U11 drenge C+D (12)Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 12:50 BSF (1) - SBV 09 (2) Tune Hallen U11 drenge C+D (12)Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 14:20 BSF (2) - BK Friheden Tune Hallen U11 drenge C+D (12)Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 14:40 SBV 09 (1) - BSF (2) Tune Hallen U11 drenge C+D (12)Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 15:00 BSF (2) - Greve Fodbold (2) Tune Hallen U11 drenge C+D (12)Futsal Medaljestævne 12/02-23
12-02-2023 15:20 FC Hornsherred - BSF (2) Tune Hallen U11 drenge C+D (12)Futsal Medaljestævne 12/02-23
22-02-2023 23:59 SIF Oldboys/Girls - BSF Torvevej M+65 5M VinterBOLD
25-02-2023 16:20 BSF - BFC Lundegården Lyngehallen U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 4.runde
25-02-2023 16:40 Ramløse IF - BSF Lyngehallen U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 4.runde
25-02-2023 17:00 BSF - Gilleleje FK Lyngehallen U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 4.runde
25-02-2023 17:20 AB - BSF Lyngehallen U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 4.runde
26-02-2023 10:15 Stenløse BK - BSF Stenløse Stadion U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD
26-02-2023 11:30 BSF - Vanløse Top Danmark Hallen, kunstgræs U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD
26-02-2023 13:00 BSF - Dalum/Næsby Ballerup Idrætspark, Kunstgræs U16 Piger DM 2022/23
26-02-2023 15:15 BSF - Dalum/Næsby Ballerup Idrætspark, Kunstgræs U18 Piger DM 2022/23
28-02-2023 19:00 BSF - Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark U13 Piger Øst+Mester (10) 8M VinterBOLD
03-03-2023 18:30 Bagsværd BK - BSF Bagsværd Stadion Kunstgræs U14 Piger 1-2 (09) VinterBOLD
04-03-2023 10:00 Brøndbyernes IF - BSF Trællerup-hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
04-03-2023 10:15 BSF - Kirke Hyllinge IF Ballerup Idrætspark U12 Piger 1 (11) 8M VinterBOLD
04-03-2023 10:15 BSF - KB Ballerup Idrætspark U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD
04-03-2023 10:30 BSF - Ejby IF 1968 Trællerup-hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
04-03-2023 11:00 Albertslund IF - BSF Trællerup-hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
04-03-2023 11:30 BSF - Måløv BK Trællerup-hallen U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
05-03-2023 09:00 BSF - Skovshoved IF (1) Ballerup Idrætspark U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 09:00 BSF - Dragør BK (1) Ballerup Idrætspark U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 09:00 BSF - KB Ballerup Idrætspark U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 09:00 FHF - BSF Ballerup Idrætspark U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 09:00 Skjold (1) - BSF Mangler arrangør U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 09:00 BSF - RB 1906 Himmelev Idrætspark U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 09:30 Himmelev-Veddelev BK - BSF Himmelev Idrætspark U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 09:30 BSF - BK Hellas Mangler arrangør U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 09:30 BSF - Køge BK (2) Ballerup Idrætspark U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 09:30 Virum-Sorgenfri BK (1) - BSF Ballerup Idrætspark U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 09:30 Dragør BK (2) - BSF Ballerup Idrætspark U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 09:30 HIK - BSF Ballerup Idrætspark U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 10:00 BSF - Albertslund IF Ballerup Idrætspark U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 10:00 FA 2000 (2) - BSF Jens Jessens Vej U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 10:00 Virum-Sorgenfri BK - BSF Ballerup Idrætspark U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 10:00 BSF - Brøndbyernes IF Ballerup Idrætspark U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 10:00 Greve Fodbold - BSF Ballerup Idrætspark U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 10:00 BSF - Vindinge IF Mangler arrangør U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 10:00 BSF - BK Avarta Himmelev Idrætspark U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 10:15 BSF - Herstedøster IC Top Danmark Hallen, kunstgræs U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD
05-03-2023 10:15 BSF - FK Sydsjælland 05 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD
05-03-2023 10:30 BSF - Greve Fodbold (1) Jens Jessens Vej U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 11:00 Vallensbæk IF (2) - BSF Jens Jessens Vej U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 13:00 Vildbjerg - BSF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter U18 Piger DM 2022/23
05-03-2023 13:30 BSF (1) - B.93 Nørrebroparken U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 14:00 Nørrebro United - BSF (1) Nørrebroparken U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 14:30 Bk. Hekla - BSF (1) Nørrebroparken U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 15:15 Vildbjerg - BSF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter U16 Piger DM 2022/23
05-03-2023 15:30 Ølstykke FC - BSF Ølstykke Stadion Kunstgræs Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
05-03-2023 15:30 BSF (2) - B. 1973, Herlev Elverroad Kunstgræs U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 15:30 Høje Tåstrup IF - BSF Gadehaveskolen kunstgræs Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
05-03-2023 16:00 GVI - BSF (2) Elverroad Kunstgræs U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
05-03-2023 16:30 BSF (2) - FC Lejre Elverroad Kunstgræs U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9
06-03-2023 20:15 Snekkersten IF - BSF Snekkersten Idrætscenter M+65 5M VinterBOLD
08-03-2023 19:00 BSF - B. 82, Virum Ballerup Idrætspark Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
10-03-2023 18:00 Virum-Sorgenfri BK - BSF Virumgård kunstgræsbane U12 Piger 1 (11) 8M VinterBOLD
11-03-2023 11:30 BSF - Sundby Bk. Ballerup Idrætspark U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD
11-03-2023 12:45 BSF - Brønshøj BK Ballerup Idrætspark, Kunstgræs U14 Piger Liga 1 (09) forår
11-03-2023 13:00 Silkeborg IF Q - BSF Søholt Idrætsanlæg U18 Piger DM 2022/23
11-03-2023 13:40 Virum-Sorgenfri BK (1) - BSF Taastrup Idrætshaller U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
11-03-2023 14:10 BSF - Roskilde Pigefodbold (2) Taastrup Idrætshaller U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
11-03-2023 14:20 BSF - Ringsted IF (3) Stevnshallen U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
11-03-2023 14:40 Store Heddinge BK - BSF Stevnshallen U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
11-03-2023 14:40 B. 73, Slagelse - BSF Taastrup Idrætshaller U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
11-03-2023 15:00 BSF - Tune IF Stevnshallen U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
11-03-2023 15:00 Silkeborg IF Q - BSF Søholt Idrætsanlæg U16 Piger DM 2022/23
11-03-2023 15:10 BSF - Taastrup FC (1) Taastrup Idrætshaller U9 pi(14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
11-03-2023 15:20 Vallensbæk IF (1) - BSF Stevnshallen U9 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 10:00 FA 2000 - BSF Jens Jessens Vej U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD
12-03-2023 10:50 BSF (1) - Ejby IF 1968 Taastrup Idrætshaller U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 10:50 BSF (1) - FC Lejre (1) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 11:10 Albertslund IF - BSF (1) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 11:10 Slagslunde-Ganløse IF - BSF (1) Taastrup Idrætshaller U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 11:30 Måløv BK - BSF (1) Taastrup Idrætshaller U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 11:30 Orient GI (1) - BSF (1) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 11:30 BSF - Tune IF Top Danmark Hallen, kunstgræs Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
12-03-2023 12:00 BSF (1) - BFC Lundegården (2) Taastrup Idrætshaller U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 12:20 Orient GI (2) - BSF (2) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 12:50 BSF (2) - Vestia Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 13:00 BSF - Hørsholm-Usserød IK Ballerup Idrætspark U14 Piger 1-2 (09) VinterBOLD
12-03-2023 13:20 Roskilde Pigefodbold - BSF (2) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 13:50 BSF (2) - FC Lejre (2) Fløng Hallen U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 14:00 Slagslunde-Ganløse IF - BSF Fløng Hallen U10 drenge(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 14:00 Bagsværd BK - BSF Bagsværd Stadion Kunstgræs U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD
12-03-2023 14:30 BSF - Stenløse BK Fløng Hallen U10 drenge(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 15:00 Måløv BK - BSF Fløng Hallen U10 drenge(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
12-03-2023 15:30 BSF - Rosenhøj BK (2) Fløng Hallen U10 drenge(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
15-03-2023 19:15 B. 1973, Herlev - BSF Elverroad M+65 5M VinterBOLD
15-03-2023 20:30 Mosede BK - BSF Hundige Boldfælled Kunst Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
18-03-2023 09:30 B. 1973, Herlev - BSF Elverroad Kunstgræs U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD
18-03-2023 10:15 BSF - Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark U12 Piger 1 (11) 8M VinterBOLD
18-03-2023 11:15 Sundby Bk. - BSF Kløvermarkens Idrætsanlæg U14 Piger Liga 1 (09) forår
18-03-2023 13:30 BK Frem 2 - BSF Valby Idrætspark Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD
18-03-2023 13:30 IF Skjold Birkerød - BSF Birkerød Stadion Sjællandsserien
19-03-2023 10:15 BSF - Raklev GI Ballerup Idrætspark, Kunstgræs U13 Drenge Mester (10) 8M VinterBOLD
19-03-2023 11:30 BSF - Måløv BK Ballerup Idrætspark U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD
19-03-2023 13:00 Espergærde IF - BSF Mørdrup Idrætsanlæg U14 Piger 1-2 (09) VinterBOLD
19-03-2023 14:20 BSF - FC Rudersdal Fløng Hallen U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
19-03-2023 14:20 BSF (2) - IF Bytoften Brødeskov Hallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
19-03-2023 14:40 BFC Lundegården (1) - BSF (2) Brødeskov Hallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
19-03-2023 14:40 Lynge-Uggeløse IF - BSF Fløng Hallen U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
19-03-2023 15:00 BSF - Hillerød GI Fløng Hallen U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
19-03-2023 15:00 BSF (2) - FC Rudersdal Brødeskov Hallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
19-03-2023 15:20 Lyngby Boldklub 1921 - BSF (2) Brødeskov Hallen U10 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde
19-03-2023 15:20 Bagsværd BK - BSF Fløng Hallen U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 4.runde
20-03-2023 18:00 KFUM - BSF Emdrupparken U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD
22-03-2023 20:15 Hørsholm-Usserød IK - BSF Hørsholm Idrætspark M+65 5M VinterBOLD
25-03-2023 09:30 Stenløse BK - BSF Stenløse Stadion U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
25-03-2023 10:00 BSF - Veksø IF Stenløse Stadion U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
25-03-2023 10:00 Dragør BK (1) - BSF B 93 Svanemølleanlæg. U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
25-03-2023 10:00 KB (2) - BSF Kunst, KB, P. Bangs Vej U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår
25-03-2023 10:30 BSF - Bagsværd BK B 93 Svanemølleanlæg. U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
25-03-2023 10:30 Ølstykke FC (2) - BSF Stenløse Stadion U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
25-03-2023 10:30 Kalundborg GB - BSF Munkesø Stadion U12 Piger 1 (11) 8M VinterBOLD
25-03-2023 11:00 B93 - BSF B 93 Svanemølleanlæg. U8 Piger (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
25-03-2023 11:00 BSF - Taastrup FC Ballerup Idrætspark Sjællandsserien
25-03-2023 14:00 BSF - Viborg Q Ballerup Idrætspark U16 Piger DM 2022/23
25-03-2023 16:00 BSF - Viborg Q Ballerup Idrætspark U18 Piger DM 2022/23
26-03-2023 09:00 BSF (2) - Sorø Freja Mangler arrangør U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:00 Køge BK - BSF Brøndby Stadion U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:00 BSF - Himmelev-Veddelev BK Mangler arrangør U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:00 Hareskov IF - BSF Frederikssund Stadion U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:00 Bagsværd BK - BSF Albertslund Stadion U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:00 BSF - Hareskov IF (2) Mangler arrangør U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:00 Fix - BSF (1) Mangler arrangør U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:30 BSF (1) - Greve Fodbold Mangler arrangør U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:30 B. 1973, Herlev - BSF Mangler arrangør U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:30 BSF - Herlev IF Albertslund Stadion U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:30 BSF - Måløv BK (2) Frederikssund Stadion U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:30 RB 1906 - BSF Mangler arrangør U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:30 BSF - Ringsted Pigefodbold Brøndby Stadion U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 09:30 Orient GI - BSF (2) Mangler arrangør U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 10:00 LSF - BSF (2) Mangler arrangør U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 10:00 Brøndbyernes IF - BSF Brøndby Stadion U9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 10:00 BK Avarta - BSF Mangler arrangør U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 10:00 BSF - Frederikssund FB (2) Frederikssund Stadion U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 10:00 BSF - Albertslund IF Albertslund Stadion U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 10:00 Kr. Værløse IF - BSF Mangler arrangør U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 10:00 B. 1973, Herlev - BSF (1) Mangler arrangør U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12
26-03-2023 10:15 BSF - B 1908 Ballerup Idrætspark U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD
26-03-2023 12:45 BSF - HB Køge Top Danmark Hallen, kunstgræs U14 Piger Liga 1 (09) forår
26-03-2023 13:00 BSF - Farum BK Ballerup Idrætspark U14 Piger 1-2 (09) VinterBOLD
01-04-2023 14:00 Espergærde IF - BSF Mørdrup Idrætsanlæg Sjællandsserien
01-04-2023 14:00 BSF - BK Frem Ballerup Idrætspark U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår
01-04-2023 15:00 BSF - Herstedøster IC Ballerup Idrætspark Serie 3
03-04-2023 18:00 KB - BSF KB. P. Bangsvej Veteran-LP
06-04-2023 11:00 BSF - Lundtofte Boldklub Ballerup Idrætspark Sjællandsserien
08-04-2023 13:00 Fløng-Hedehusene - BSF Hedehusene Idrætspark Serie 3
09-04-2023 14:00 BSF - AGF Ballerup Idrætspark U16 Piger DM 2022/23
09-04-2023 16:00 BSF - AGF Ballerup Idrætspark U18 Piger DM 2022/23
12-04-2023 20:30 B.93 - BSF B 93 Svanemølleanlæg. M+40 Øst 2023
15-04-2023 10:00 Sundby Bk. - BSF Kløvermarkens Idrætsanlæg U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår
15-04-2023 11:30 Albertslund IF - BSF Albertslund Stadion Serie 3
15-04-2023 13:00 FC Nordsjælland - BSF Right to Dream Park U18 Piger DM 2022/23
15-04-2023 15:00 Farum BK - BSF Right to Dream Park U16 Piger DM 2022/23
15-04-2023 15:30 Hørsholm-Usserød IK - BSF Hørsholm Idrætspark Sjællandsserien
16-04-2023 11:00 HB Køge - BSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark U13 Piger Liga 1 8M (10) forår
16-04-2023 12:00 Brøndbyernes IF - BSF Brøndby Stadion U14 Piger Liga 1 (09) forår
20-04-2023 19:00 BSF - GVI/Jægersborg Ballerup Idrætspark M+40 Øst 2023
22-04-2023 10:00 Allerød Fodbold Klub - BSF Allerød Idrætspark U13 Piger Liga 1 8M (10) forår
22-04-2023 11:00 BSF - Snekkersten IF Ballerup Idrætspark Sjællandsserien
22-04-2023 13:00 HB Køge - BSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark U18 Piger DM 2022/23
22-04-2023 14:00 BSF - Slagelse B&I Ballerup Idrætspark U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår
22-04-2023 15:00 HB Køge - BSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark U16 Piger DM 2022/23
22-04-2023 15:00 BSF - Ishøj IF Ballerup Idrætspark Serie 3
23-04-2023 12:00 BSF - Farum BK Ballerup Idrætspark U14 Piger Liga 1 (09) forår
24-04-2023 22:00 Fix - BSF Pilesvinget/Br.høj Kirkevej M+40 Øst 2023
26-04-2023 18:30 B 1908 (Ø2) - BSF (DM) Sundby Idrætspark Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23
26-04-2023 18:30 HB Køge (L1) - BSF (L1) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23
26-04-2023 18:30 FA 2000 (L1) - BSF (L1) Jens Jessens Vej Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23
29-04-2023 11:00 BSF - Farum BK Ballerup Idrætspark Sjællandsserien
29-04-2023 12:00 BSF - B93 Ballerup Idrætspark U14 Piger Liga 1 (09) forår
29-04-2023 13:30 T.G. 80 IF - BSF Selsmoseskolen Serie 3
29-04-2023 14:00 GVI - BSF GVI. Nymosen U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår
30-04-2023 12:00 BSF - Brøndbyernes IF Ballerup Idrætspark U13 Piger Liga 1 8M (10) forår
30-04-2023 14:00 BSF - Varde Ballerup Idrætspark U16 Piger DM 2022/23
30-04-2023 16:00 BSF - Varde Ballerup Idrætspark U18 Piger DM 2022/23
04-05-2023 19:00 BSF - Lyngby Boldklub Ballerup Idrætspark M+40 Øst 2023
06-05-2023 12:00 Farum BK - BSF Farum Park U13 Piger Liga 1 8M (10) forår
06-05-2023 14:00 BSF - B93 (2) Ballerup Idrætspark U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår
06-05-2023 15:00 BSF - BK Vest, Rødovre Ballerup Idrætspark Serie 3
06-05-2023 15:30 Liria FK - BSF Skinderskovgård Sjællandsserien
07-05-2023 12:00 Brønshøj BK - BSF Tingbjerg Idrætspark U14 Piger Liga 1 (09) forår
07-05-2023 13:00 Fortuna Hjørring - BSF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) U18 Piger DM 2022/23
07-05-2023 15:15 Fortuna Hjørring - BSF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) U16 Piger DM 2022/23
11-05-2023 19:30 Brønshøj BK - BSF Tingbjerg Idrætspark M+40 Øst 2023
12-05-2023 18:00 BSF - Sundby Bk. Ballerup Idrætspark U14 Piger Liga 1 (09) forår
13-05-2023 10:00 FA 2000 - BSF Jens Jessens Vej U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår
13-05-2023 11:00 BSF - FC Rudersdal Ballerup Idrætspark Sjællandsserien
13-05-2023 15:00 Albertslund BS 72 - BSF Sportspladsen i Syd Serie 3
19-05-2023 18:30 BK Avarta - BSF Tømrermester Jim Jensens Park Sjællandsserien
20-05-2023 14:00 BSF - FFB Ballerup Idrætspark U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår
20-05-2023 15:00 BSF - Slangerup & Omegn IF Ballerup Idrætspark Serie 3
21-05-2023 12:00 HIK - BSF HIK U13 Piger Liga 1 8M (10) forår
21-05-2023 12:45 HB Køge - BSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark U14 Piger Liga 1 (09) forår
25-05-2023 19:00 BSF - Albertslund IF Ballerup Idrætspark M+40 Øst 2023
27-05-2023 11:00 BSF - Fredensborg BI Ballerup Idrætspark Sjællandsserien
27-05-2023 13:30 B. 1973, Herlev - BSF Elverroad Kunstgræs Serie 3
31-05-2023 19:00 Skovshoved IF - BSF Skovshoved I P M+40 Øst 2023
03-06-2023 12:00 BSF - FA 2000 Ballerup Idrætspark U13 Piger Liga 1 8M (10) forår
03-06-2023 12:00 Avedøre IF - BSF Avedøre Stadion Sjællandsserien
03-06-2023 14:00 KFUM BK, Roskilde - BSF Lillevang Idrætscenter U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår
03-06-2023 15:00 BSF - Avedøre IF Ballerup Idrætspark Serie 3
04-06-2023 12:00 BSF - Brøndbyernes IF Ballerup Idrætspark U14 Piger Liga 1 (09) forår
04-06-2023 14:00 BSF - Brøndby IF Ballerup Idrætspark U16 Piger DM 2022/23
04-06-2023 16:00 BSF - Brøndby IF Ballerup Idrætspark U18 Piger DM 2022/23
08-06-2023 19:00 BSF - Allerød FK Ballerup Idrætspark M+40 Øst 2023
10-06-2023 11:30 Hørsholm-Usserød IK - BSF Hørsholm Idrætspark U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår
10-06-2023 14:00 BSF - Glostrup Ballerup Idrætspark Sjællandsserien
11-06-2023 12:00 Farum BK - BSF Farum Park U14 Piger Liga 1 (09) forår
11-06-2023 12:00 B93 - BSF B 93 Svanemølleanlæg. U13 Piger Liga 1 8M (10) forår
11-06-2023 13:30 RU - BSF Målfeltet Serie 3
11-06-2023 14:00 BSF - Team OdenseQ Ballerup Idrætspark U16 Piger DM 2022/23
11-06-2023 16:00 BSF - Team OdenseQ Ballerup Idrætspark U18 Piger DM 2022/23
14-06-2023 20:30 KB - BSF Kunst, KB, P. Bangs Vej M+40 Øst 2023
17-06-2023 14:00 BSF - Vanløse Ballerup Idrætspark U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår
18-06-2023 12:00 B93 - BSF B 93 Svanemølleanlæg. U14 Piger Liga 1 (09) forår
18-06-2023 13:00 Kolding IF - BSF Fynske Bank Arena (kunst) U18 Piger DM 2022/23
18-06-2023 15:00 Kolding IF - BSF Fynske Bank Arena (kunst) U16 Piger DM 2022/23
24-08-2023 19:00 BSF - B.93 Ballerup Idrætspark M+40 Øst 2023
28-08-2023 20:15 GVI/Jægersborg - BSF GVI. Nymosen M+40 Øst 2023
07-09-2023 19:00 BSF - Fix Ballerup Idrætspark M+40 Øst 2023
11-09-2023 19:00 Lyngby Boldklub - BSF Lyngby Stadion Kunstgræsbane M+40 Øst 2023
21-09-2023 19:00 BSF - Brønshøj BK Ballerup Idrætspark M+40 Øst 2023
25-09-2023 22:00 Albertslund IF - BSF Albertslund Stadion M+40 Øst 2023
05-10-2023 19:00 BSF - Skovshoved IF Ballerup Idrætspark M+40 Øst 2023
10-10-2023 20:15 Allerød FK - BSF Allerød Idrætspark M+40 Øst 2023
29-10-2023 14:00 BSF - KB Ballerup Idrætspark M+40 Øst 2023

BSF har fået ny klubadministrator

30. november 2022

Ballerup-Skovlunde Fodbold har fundet sin nye klubadministrator. Ud af mange gode kandidater, faldt valget på den 32-...

Læs nyhed

Sidste stævne, inden julen går i gang.

30. november 2022

BSF Powerchair skal til sidste stævne inden jul på Lørdag d.03 december i Aarhus, hvor vi satser på at BSF 1 får 6 po...

Læs nyhed

Wihlborgs forsætter sponsorat i BSF

27. november 2022

Wihlborgs tager endnu et år som Pige/kvindesponsor i Ballerup-Skovlunde Fodbold. Wihlborgs har støttet pige- og kvin...

Læs nyhed

Medlem nummer 1300....

24. november 2022

BSF kunne sidste år fejre medlem nummer 1200 og nu har vi endnu en gang rundet et hundredetals medlem, da Anastasia...

Læs nyhed

BSF giver lidt igen til føtex

27. november 2021

Igennem snart 2 år har BSF haft en aftale med føtex Ballerup Centret og føtex Lautrup om donering af pant til BSF. De...

Læs nyhed

BSF uddelte kage til sponsorerne

08. maj 2020

I disse tider er det vigtigt også at huske at tænke på dem, der støtter os. I BSF sætter vi rigtig stor pris på vore...

Læs nyhed

Sponsorarrangement med Stig Tøfting

25. november 2019

Vi afholdte i torsdags et fantastisk arrangement, hvor spillere og ledere fra både BSF herrer og kvinder også deltog,...

Læs nyhed

Netværksmøde hos Ballerups borgmester Jesper Würtzen

28. oktober 2019

Der blev givet et fint indblik i visionerne for Ballerup Kommune, da BSFs sponsorer var inviteret til morgennetværksm...

Læs nyhed

En uforglemmelig dag trods nederlag

14. oktober 2022

Hvor skal man starte... I onsdags blev den længe ventede pokalkamp mellem BSF og FC Nordsjælland afviklet og det va...

Læs nyhed

Sæsonens hidtil bedst spillede kamp endte 1-1

09. oktober 2022

Lørdag spillede vi en rigtig god kamp på udebane mod Rudersdal, hvor vi gjorde alt, hvad vi kunne for at hente 3 vigt...

Læs nyhed

Billetsalget til pokalbraget mellem BSF og FC Nordsjælland er startet

21. september 2022

Skal du gå glip af det store pokalbrag mellem BSF og FC Nordsjælland onsdag den 12. oktober kl. 15:30? Nej vel!! Du...

Læs nyhed

3 point kom med hjem fra Snekkersten

18. september 2022

Vi tog en tur til Snekkersten, hvor de fejrede 75 års jubilæum og dermed havde byfest. Efter sidste rundes nederlag h...

Læs nyhed

Hallgren Advokater tager endnu et år som Pige-elite sponsor

20. november 2022

Læs nyhed

4-0 giver førsteplads og champagnefejring

16. november 2022

For tredje kamp i træk – og femte gang i sæsonen – vandt BSF med fire mål, da de søndag slog Fredensborg med 4-0 og k...

Læs nyhed

4-0-sejr i årets sidste udebanekamp

08. november 2022

Efter midtugens kamp mod Damsø hev BSF endnu en firmålssejr hjem på udebane. Denne gang gik det ud over Ølstykke i år...

Læs nyhed

Fra sløv start til sikker sejr

03. november 2022

BSF havde kontrollen i onsdagens 2. divisionskamp mod Damsø. Alligevel kom Damsø foran, men fornyet energi satte fut...

Læs nyhed

Sidste stævne, inden julen går i gang.

30. november 2022

BSF Powerchair skal til sidste stævne inden jul på Lørdag d.03 december i Aarhus, hvor vi satser på at BSF 1 får 6 po...

Læs nyhed

3. stævne i Aalborg i sæson 2022-2023

14. november 2022

Lørdags d.12 november drog BSF Powerchair 1 og 2 til tredje stævne i Aalborg og der var desværre ikke mulighed for li...

Læs nyhed

Resume af første og anden stævne

24. oktober 2022

Status på første og andet stævne i sæson 2022/2023 for BSF Powerchair Football   D.10 september 2022 tog BSF Powerc...

Læs nyhed

BSF Powerchair Football startede træningen efter sommerferien

22. august 2022

Den 11. august 2022 startede BSF Powerchair Football træningen, og siden da har de haft yderligere én træning. En af...

Læs nyhed

En uforglemmelig dag trods nederlag

14. oktober 2022

Hvor skal man starte... I onsdags blev den længe ventede pokalkamp mellem BSF og FC Nordsjælland afviklet og det va...

Læs nyhed

Generalforsamling 2022 i BSF

27. august 2022

Der indkaldes hermed til ordinær generalforsamling 2022 i Ballerup-Skovlunde Fodbold. Det foregår torsdag den 22. sep...

Læs nyhed

Årets spiller på kvinde- og herresenior er kåret

24. juni 2022

I lørdags blev der afholdt afslutning for seniorholdene i BSF. Her blev årets spiller på kvinde- og herresenior kåret...

Læs nyhed

BSF er klar til stort stævne

09. maj 2022

På fredag, lørdag og søndag afholder BSF vores længe ventede Store Bededags stævne, som har vokset sig rigtig stort m...

Læs nyhed